Home

Obtenir Adobe Flash Player

Upcoming Fixtures

  • Today/Tomorrow
  • Published Fixtures & Schedules
  • Latest Results
Sat 05 Sep 11:00AM
Ausherra v Combe
September 4 Goal Park House Cup
Brooks
+
Ausherra
 
Name
HCap
1
Tom Swerling
-1
2
Carlton Nelson
0
3
Nick Pepper
4
4
Boyd Allen
1
 
Total HCap:
4
Combe
 
Name
HCap
1
Katy Mitchell
-2
2
Nigel Warr
0
3
Nicolas Leal
2
4
Derreck Bratley
4
 
Total HCap:
4
Sat 05 Sep 12:00PM
Avenue 32.com v Silver Fox
September 4 Goal Park House Cup
Brooks
+
Avenue 32.com
 
Name
HCap
1
Maya Benteler
-1
2
Christian Staubach
0
3
John Kent
2
4
Alan Kent
3
 
Total HCap:
4
Silver Fox
 
Name
HCap
1
Parke Bradley
-1
2
Will Harper
-2
3
Tristan Wade
2
4
Henry Fisher
4
 
Total HCap:
3
Sat 05 Sep 3:00PM
Alcedo v Los Hamblinos/Chaos
September 4 Goal Park House Cup
A2
+
Alcedo
 
Name
HCap
1
Andrew Swaffield
-1
2
Claire Brougham
1
3
Nick Clague
2
4
Ed Winterton
2
 
Total HCap:
4
Los Hamblinos/Chaos
 
Name
HCap
1
Jo Stuart
-1
2
Harry Muddle
2
3
Niall Donnelly
4
4
Daniel Batchelor
-2
 
Total HCap:
3
Sat 05 Sep 4:00PM
TLC Polo v Ridgebacks
September 4 Goal Park House Cup
A2
+
TLC Polo
 
Name
HCap
1
Tony Lorenz
-1
2
Jack Taylor
1
3
Duncan Hotston
2
4
Nick Johnson
2
 
Total HCap:
4
Ridgebacks
 
Name
HCap
1
Christine Thome
0
2
Edgar Perez
2
3
Christopher Thome
0
4
Max Lopez Valido
2
 
Total HCap:
4
Sun 06 Sep 12:00PM
Maiz Dulce v Todham
PSI Trophy
A3
+
Maiz Dulce
 
Name
HCap
1
William Brasher
1
2
Glenn Sherriff
5
3
Matthew Pitts
2
4
Peter Barfoot
0
 
Total HCap:
8
Todham
 
Name
HCap
1
Will Melville-Smith
1
2
Boyd Allen
1
3
Leon Allen
2
4
Henry Fisher
4
 
Total HCap:
8
Sun 06 Sep 1:00PM
v
September 4 Goal Park House Cup
A3
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sun 06 Sep 3:00PM
Sea Breeze v DJ Cats
PSI Trophy
A1
+
Sea Breeze
 
Name
HCap
1
Wilf Fine
-1
2
Nick Pepper
4
3
James Harper
6
4
Ray Fine
-1
 
Total HCap:
8
DJ Cats
 
Name
HCap
1
Jon Turner
0
2
Harry Muddle
2
3
Jack Berner
2
4
Niall Donnelly
4
 
Total HCap:
8
Sun 06 Sep 4:00PM
v
September 4 Goal Park House Cup
A1
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sun 06 Sep 12:00PM
Maiz Dulce
 v 
Todham
+
  Name HCap
1 William Brasher 1
2 Glenn Sherriff 5
3 Matthew Pitts 2
4 Peter Barfoot 0
  Name HCap
1 Will Melville-Smith 1
2 Boyd Allen 1
3 Leon Allen 2
4 Henry Fisher 4
Sun 06 Sep 12:00PM
Teams :
Maiz Dulce
 v 
Todham
Tournament: PSI Trophy
+
Maiz Dulce
 
Name
HCap
1
William Brasher
1
2
Glenn Sherriff
5
3
Matthew Pitts
2
4
Peter Barfoot
0
 
Total HCap:
8
Todham
 
Name
HCap
1
Will Melville-Smith
1
2
Boyd Allen
1
3
Leon Allen
2
4
Henry Fisher
4
 
Total HCap:
8
Sun 06 Sep 1:00PM
Win Match 3 v Win Match 4
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sun 06 Sep 1:00PM
Teams : Win Match 3 v Win Match 4
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sun 06 Sep 3:00PM
Sea Breeze
 v 
DJ Cats
+
  Name HCap
1 Wilf Fine -1
2 Nick Pepper 4
3 James Harper 6
4 Ray Fine -1
  Name HCap
1 Jon Turner 0
2 Harry Muddle 2
3 Jack Berner 2
4 Niall Donnelly 4
Sun 06 Sep 3:00PM
Teams :
Sea Breeze
 v 
DJ Cats
Tournament: PSI Trophy
+
Sea Breeze
 
Name
HCap
1
Wilf Fine
-1
2
Nick Pepper
4
3
James Harper
6
4
Ray Fine
-1
 
Total HCap:
8
DJ Cats
 
Name
HCap
1
Jon Turner
0
2
Harry Muddle
2
3
Jack Berner
2
4
Niall Donnelly
4
 
Total HCap:
8
Sun 06 Sep 4:00PM
Win Match 1 v Win Match 2
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sun 06 Sep 4:00PM
Teams : Win Match 1 v Win Match 2
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Mon 07 Sep 3:00PM
Emlor
 v 
La Rosada/Deutsche Polo Team
+
  Name HCap
1 Spencer McCarthy 1
2 Matt Perry 5
3 Nacho Gonzalez 6
4 TBA (0) 0
  Name HCap
1 Mats Ottosson 0
2 Pedro Harrison 4
3 Nico Fontanarrosa 5
4 TBA (3) 3
Mon 07 Sep 3:00PM
Teams :
Emlor
 v 
La Rosada/Deutsche Polo Team
Tournament: Autumn Cup
+
Emlor
 
Name
HCap
1
Spencer McCarthy
1
2
Matt Perry
5
3
Nacho Gonzalez
6
4
TBA (0)
0
 
Total HCap:
12
La Rosada/Deutsche Polo Team
 
Name
HCap
1
Mats Ottosson
0
2
Pedro Harrison
4
3
Nico Fontanarrosa
5
4
TBA (3)
3
 
Total HCap:
12
Wed 09 Sep 2:00PM
Maiz Dulce
 v 
Snakebite
+
  Name HCap
1 Glenn Sherriff 5
2 Jack Berner 2
3 Tomas Iturrate 4
4 Peter Barfoot 0
  Name HCap
1 Max Kirchhoff 0
2 John Martin 3
3 George Meyrick 6
4 David Ashby 3
Wed 09 Sep 2:00PM
Teams :
Maiz Dulce
 v 
Snakebite
Tournament: Autumn Cup
+
Maiz Dulce
 
Name
HCap
1
Glenn Sherriff
5
2
Jack Berner
2
3
Tomas Iturrate
4
4
Peter Barfoot
0
 
Total HCap:
11
Snakebite
 
Name
HCap
1
Max Kirchhoff
0
2
John Martin
3
3
George Meyrick
6
4
David Ashby
3
 
Total HCap:
12
Wed 09 Sep 5:00PM
Cowdray Vikings
 v 
Alcedo
+
  Name HCap
1 Lila Pearson -1
2 William Brasher 1
3 Lanto Sheridan 4
4 Jack Mesquita 2
  Name HCap
1 Andrew Swaffield -1
2 Jack Taylor 1
3 Nick Clague 2
4 Kelvin Johnson 4
Wed 09 Sep 5:00PM
Teams :
Cowdray Vikings
 v 
Alcedo
Tournament: Farewell Cup
+
Cowdray Vikings
 
Name
HCap
1
Lila Pearson
-1
2
William Brasher
1
3
Lanto Sheridan
4
4
Jack Mesquita
2
 
Total HCap:
6
Alcedo
 
Name
HCap
1
Andrew Swaffield
-1
2
Jack Taylor
1
3
Nick Clague
2
4
Kelvin Johnson
4
 
Total HCap:
6
Wed 09 Sep 6:00PM
Home Farm
 v 
Mount Loftus-OjoCaliente
+
  Name HCap
1 Jon Forsyth -1
2 Jason Warren 2
3 Jack Berner 2
4 Glen Armstrong 3
  Name HCap
1 Ana Escobedo -1
2 Georgina Britton
3 Sergio Baselli 3
4 Seb Dawnay 4
Wed 09 Sep 6:00PM
Teams :
Home Farm
 v 
Mount Loftus-OjoCaliente
Tournament: Farewell Cup
+
Home Farm
 
Name
HCap
1
Jon Forsyth
-1
2
Jason Warren
2
3
Jack Berner
2
4
Glen Armstrong
3
 
Total HCap:
6
Mount Loftus-OjoCaliente
 
Name
HCap
1
Ana Escobedo
-1
2
Georgina Britton
3
Sergio Baselli
3
4
Seb Dawnay
4
 
Total HCap:
6
Fri 11 Sep 1:00PM
Maiz Dulce
 v 
Emlor C
+
  Name HCap
1 Glenn Sherriff 5
2 Jack Berner 2
3 Tomas Iturrate 4
4 Peter Barfoot 0
  Name HCap
1 Laura Ormerod 0
2 Maurice Ormerod 2
3 Eden Ormerod 4
4 Manolo Fernandez-Llorente 6
Fri 11 Sep 1:00PM
Teams :
Maiz Dulce
 v 
Emlor C
Tournament: Autumn Cup
+
Maiz Dulce
 
Name
HCap
1
Glenn Sherriff
5
2
Jack Berner
2
3
Tomas Iturrate
4
4
Peter Barfoot
0
 
Total HCap:
11
Emlor C
 
Name
HCap
1
Laura Ormerod
0
2
Maurice Ormerod
2
3
Eden Ormerod
4
4
Manolo Fernandez-Llorente
6
 
Total HCap:
12
Fri 11 Sep 2:00PM
Four Quarters Orange
 v 
La Rosada/Deutsche Polo Team
+
  Name HCap
1 Emil Arber -1
2 Charlie Scott 2
3 Benjamin Urquiza 5
4 Tom Morley 6
  Name HCap
1 Mats Ottosson 0
2 Pedro Harrison 4
3 Nico Fontanarrosa 5
4 TBA (3) 3
Fri 11 Sep 2:00PM
Teams :
Four Quarters Orange
 v 
La Rosada/Deutsche Polo Team
Tournament: Autumn Cup
+
Four Quarters Orange
 
Name
HCap
1
Emil Arber
-1
2
Charlie Scott
2
3
Benjamin Urquiza
5
4
Tom Morley
6
 
Total HCap:
12
La Rosada/Deutsche Polo Team
 
Name
HCap
1
Mats Ottosson
0
2
Pedro Harrison
4
3
Nico Fontanarrosa
5
4
TBA (3)
3
 
Total HCap:
12
Fri 11 Sep 5:00PM
Four Quarters Black
 v 
Silver Fox
+
  Name HCap
1 Romilla Arber -1
2 Jack Mesquita 2
3 Guy Gibrat 5
4 Richard Le Poer 6
  Name HCap
1 Parke Bradley -1
2 Tom Beim 3
3 Jack Richardson 6
4 Henry Fisher 4
Fri 11 Sep 5:00PM
Teams :
Four Quarters Black
 v 
Silver Fox
Tournament: Autumn Cup
+
Four Quarters Black
 
Name
HCap
1
Romilla Arber
-1
2
Jack Mesquita
2
3
Guy Gibrat
5
4
Richard Le Poer
6
 
Total HCap:
12
Silver Fox
 
Name
HCap
1
Parke Bradley
-1
2
Tom Beim
3
3
Jack Richardson
6
4
Henry Fisher
4
 
Total HCap:
12
Fri 11 Sep 6:00PM
Gales
 v 
DJ Cats
+
  Name HCap
1 Will Harper -2
2 Rhys Cole 1
3 Mark Emerson 2
4 Will Emerson 5
  Name HCap
1 Jon Turner 0
2 David Turner 0
3 Harry Muddle 2
4 Niall Donnelly 4
Fri 11 Sep 6:00PM
Teams :
Gales
 v 
DJ Cats
Tournament: Farewell Cup
+
Gales
 
Name
HCap
1
Will Harper
-2
2
Rhys Cole
1
3
Mark Emerson
2
4
Will Emerson
5
 
Total HCap:
6
DJ Cats
 
Name
HCap
1
Jon Turner
0
2
David Turner
0
3
Harry Muddle
2
4
Niall Donnelly
4
 
Total HCap:
6
Sat 12 Sep 3:00PM
Avenue 32.com
 v 
Alcedo
+
  Name HCap
1 Christian Staubach 0
2 Jack Kiely 1
3 Nick Britten-Long 2
4 Alan Kent 3
  Name HCap
1 Andrew Swaffield -1
2 Jack Taylor 1
3 Nick Clague 2
4 Kelvin Johnson 4
Sat 12 Sep 3:00PM
Teams :
Avenue 32.com
 v 
Alcedo
Tournament: Farewell Cup
+
Avenue 32.com
 
Name
HCap
1
Christian Staubach
0
2
Jack Kiely
1
3
Nick Britten-Long
2
4
Alan Kent
3
 
Total HCap:
6
Alcedo
 
Name
HCap
1
Andrew Swaffield
-1
2
Jack Taylor
1
3
Nick Clague
2
4
Kelvin Johnson
4
 
Total HCap:
6
Sun 13 Sep 12:00PM
BHC
 v 
Silver Fox
+
  Name HCap
1 Momin Sheikh 0
2 Tom Brodie 2
3 Will Emerson 5
4 Peter Webb 5
  Name HCap
1 Parke Bradley -1
2 Tom Beim 3
3 Jack Richardson 6
4 Henry Fisher 4
Sun 13 Sep 12:00PM
Teams :
BHC
 v 
Silver Fox
Tournament: Autumn Cup
+
BHC
 
Name
HCap
1
Momin Sheikh
0
2
Tom Brodie
2
3
Will Emerson
5
4
Peter Webb
5
 
Total HCap:
12
Silver Fox
 
Name
HCap
1
Parke Bradley
-1
2
Tom Beim
3
3
Jack Richardson
6
4
Henry Fisher
4
 
Total HCap:
12
Sun 13 Sep 3:00PM
Shalimar
 v 
La Rosada/Deutsche Polo Team
+
  Name HCap
1 Kassem Shafi 0
2 Edward Banner-Eve 2
3 Vieri Antinori 5
4 Nicolas Antinori 5
  Name HCap
1 Mats Ottosson 0
2 Pedro Harrison 4
3 Nico Fontanarrosa 5
4 TBA (3) 3
Sun 13 Sep 3:00PM
Teams :
Shalimar
 v 
La Rosada/Deutsche Polo Team
Tournament: Autumn Cup
+
Shalimar
 
Name
HCap
1
Kassem Shafi
0
2
Edward Banner-Eve
2
3
Vieri Antinori
5
4
Nicolas Antinori
5
 
Total HCap:
12
La Rosada/Deutsche Polo Team
 
Name
HCap
1
Mats Ottosson
0
2
Pedro Harrison
4
3
Nico Fontanarrosa
5
4
TBA (3)
3
 
Total HCap:
12
Sun 13 Sep 4:00PM
Avenue 32.com
 v 
Maiz Dulce
+
  Name HCap
1 Christian Staubach 0
2 Jack Kiely 1
3 Nick Britten-Long 2
4 Alan Kent 3
  Name HCap
1 Ollie Cork 0
2 Matthew Pitts 2
3 Derreck Bratley 4
4 Peter Barfoot 0
Sun 13 Sep 4:00PM
Teams :
Avenue 32.com
 v 
Maiz Dulce
Tournament: Farewell Cup
+
Avenue 32.com
 
Name
HCap
1
Christian Staubach
0
2
Jack Kiely
1
3
Nick Britten-Long
2
4
Alan Kent
3
 
Total HCap:
6
Maiz Dulce
 
Name
HCap
1
Ollie Cork
0
2
Matthew Pitts
2
3
Derreck Bratley
4
4
Peter Barfoot
0
 
Total HCap:
6
Mon 14 Sep 1:00PM
Four Quarters Black
 v 
Emlor C
+
  Name HCap
1 Romilla Arber -1
2 Jack Mesquita 2
3 Guy Gibrat 5
4 Richard Le Poer 6
  Name HCap
1 Laura Ormerod 0
2 Maurice Ormerod 2
3 Eden Ormerod 4
4 Manolo Fernandez-Llorente 6
Mon 14 Sep 1:00PM
Teams :
Four Quarters Black
 v 
Emlor C
Tournament: Autumn Cup
+
Four Quarters Black
 
Name
HCap
1
Romilla Arber
-1
2
Jack Mesquita
2
3
Guy Gibrat
5
4
Richard Le Poer
6
 
Total HCap:
12
Emlor C
 
Name
HCap
1
Laura Ormerod
0
2
Maurice Ormerod
2
3
Eden Ormerod
4
4
Manolo Fernandez-Llorente
6
 
Total HCap:
12
Mon 14 Sep 4:30PM
Gales
 v 
Mount Loftus-OjoCaliente
+
  Name HCap
1 Will Harper -2
2 Rhys Cole 1
3 Mark Emerson 2
4 Will Emerson 5
  Name HCap
1 Ana Escobedo -1
2 Georgina Britton
3 Sergio Baselli 3
4 Seb Dawnay 4
Mon 14 Sep 4:30PM
Teams :
Gales
 v 
Mount Loftus-OjoCaliente
Tournament: Farewell Cup
+
Gales
 
Name
HCap
1
Will Harper
-2
2
Rhys Cole
1
3
Mark Emerson
2
4
Will Emerson
5
 
Total HCap:
6
Mount Loftus-OjoCaliente
 
Name
HCap
1
Ana Escobedo
-1
2
Georgina Britton
3
Sergio Baselli
3
4
Seb Dawnay
4
 
Total HCap:
6
Mon 14 Sep 5:30PM
Emlor
 v 
Four Quarters Orange
+
  Name HCap
1 Spencer McCarthy 1
2 Matt Perry 5
3 Nacho Gonzalez 6
4 TBA (0) 0
  Name HCap
1 Emil Arber -1
2 Charlie Scott 2
3 Benjamin Urquiza 5
4 Tom Morley 6
Mon 14 Sep 5:30PM
Teams :
Emlor
 v 
Four Quarters Orange
Tournament: Autumn Cup
+
Emlor
 
Name
HCap
1
Spencer McCarthy
1
2
Matt Perry
5
3
Nacho Gonzalez
6
4
TBA (0)
0
 
Total HCap:
12
Four Quarters Orange
 
Name
HCap
1
Emil Arber
-1
2
Charlie Scott
2
3
Benjamin Urquiza
5
4
Tom Morley
6
 
Total HCap:
12
Tue 15 Sep 11:30AM
BHC
 v 
Snakebite
+
  Name HCap
1 Momin Sheikh 0
2 Tom Brodie 2
3 Will Emerson 5
4 Peter Webb 5
  Name HCap
1 Max Kirchhoff 0
2 John Martin 3
3 George Meyrick 6
4 David Ashby 3
Tue 15 Sep 11:30AM
Teams :
BHC
 v 
Snakebite
Tournament: Autumn Cup
+
BHC
 
Name
HCap
1
Momin Sheikh
0
2
Tom Brodie
2
3
Will Emerson
5
4
Peter Webb
5
 
Total HCap:
12
Snakebite
 
Name
HCap
1
Max Kirchhoff
0
2
John Martin
3
3
George Meyrick
6
4
David Ashby
3
 
Total HCap:
12
Tue 15 Sep 4:00PM
Cowdray Vikings
 v 
Maiz Dulce
+
  Name HCap
1 Lila Pearson -1
2 William Brasher 1
3 Lanto Sheridan 4
4 Jack Mesquita 2
  Name HCap
1 Ollie Cork 0
2 Matthew Pitts 2
3 Derreck Bratley 4
4 Peter Barfoot 0
Tue 15 Sep 4:00PM
Teams :
Cowdray Vikings
 v 
Maiz Dulce
Tournament: Farewell Cup
+
Cowdray Vikings
 
Name
HCap
1
Lila Pearson
-1
2
William Brasher
1
3
Lanto Sheridan
4
4
Jack Mesquita
2
 
Total HCap:
6
Maiz Dulce
 
Name
HCap
1
Ollie Cork
0
2
Matthew Pitts
2
3
Derreck Bratley
4
4
Peter Barfoot
0
 
Total HCap:
6
Tue 15 Sep 5:00PM
Home Farm
 v 
DJ Cats
+
  Name HCap
1 Jon Forsyth -1
2 Jason Warren 2
3 Jack Berner 2
4 Glen Armstrong 3
  Name HCap
1 Jon Turner 0
2 David Turner 0
3 Harry Muddle 2
4 Niall Donnelly 4
Tue 15 Sep 5:00PM
Teams :
Home Farm
 v 
DJ Cats
Tournament: Farewell Cup
+
Home Farm
 
Name
HCap
1
Jon Forsyth
-1
2
Jason Warren
2
3
Jack Berner
2
4
Glen Armstrong
3
 
Total HCap:
6
DJ Cats
 
Name
HCap
1
Jon Turner
0
2
David Turner
0
3
Harry Muddle
2
4
Niall Donnelly
4
 
Total HCap:
6
Wed 16 Sep 1:00PM
BHC
 v 
Emlor C
+
  Name HCap
1 Momin Sheikh 0
2 Tom Brodie 2
3 Will Emerson 5
4 Peter Webb 5
  Name HCap
1 Laura Ormerod 0
2 Maurice Ormerod 2
3 Eden Ormerod 4
4 Manolo Fernandez-Llorente 6
Wed 16 Sep 1:00PM
Teams :
BHC
 v 
Emlor C
Tournament: Autumn Cup
+
BHC
 
Name
HCap
1
Momin Sheikh
0
2
Tom Brodie
2
3
Will Emerson
5
4
Peter Webb
5
 
Total HCap:
12
Emlor C
 
Name
HCap
1
Laura Ormerod
0
2
Maurice Ormerod
2
3
Eden Ormerod
4
4
Manolo Fernandez-Llorente
6
 
Total HCap:
12
Wed 16 Sep 2:00PM
Four Quarters Black
 v 
Snakebite
+
  Name HCap
1 Romilla Arber -1
2 Jack Mesquita 2
3 Guy Gibrat 5
4 Richard Le Poer 6
  Name HCap
1 Max Kirchhoff 0
2 John Martin 3
3 George Meyrick 6
4 David Ashby 3
Wed 16 Sep 2:00PM
Teams :
Four Quarters Black
 v 
Snakebite
Tournament: Autumn Cup
+
Four Quarters Black
 
Name
HCap
1
Romilla Arber
-1
2
Jack Mesquita
2
3
Guy Gibrat
5
4
Richard Le Poer
6
 
Total HCap:
12
Snakebite
 
Name
HCap
1
Max Kirchhoff
0
2
John Martin
3
3
George Meyrick
6
4
David Ashby
3
 
Total HCap:
12
Wed 16 Sep 4:00PM
Maiz Dulce
 v 
Silver Fox
+
  Name HCap
1 Glenn Sherriff 5
2 Jack Berner 2
3 Tomas Iturrate 4
4 Peter Barfoot 0
  Name HCap
1 Parke Bradley -1
2 Tom Beim 3
3 Jack Richardson 6
4 Henry Fisher 4
Wed 16 Sep 4:00PM
Teams :
Maiz Dulce
 v 
Silver Fox
Tournament: Autumn Cup
+
Maiz Dulce
 
Name
HCap
1
Glenn Sherriff
5
2
Jack Berner
2
3
Tomas Iturrate
4
4
Peter Barfoot
0
 
Total HCap:
11
Silver Fox
 
Name
HCap
1
Parke Bradley
-1
2
Tom Beim
3
3
Jack Richardson
6
4
Henry Fisher
4
 
Total HCap:
12
Wed 16 Sep 5:00PM
Shalimar
 v 
Four Quarters Orange
+
  Name HCap
1 Kassem Shafi 0
2 Edward Banner-Eve 2
3 Vieri Antinori 5
4 Nicolas Antinori 5
  Name HCap
1 Emil Arber -1
2 Charlie Scott 2
3 Benjamin Urquiza 5
4 Tom Morley 6
Wed 16 Sep 5:00PM
Teams :
Shalimar
 v 
Four Quarters Orange
Tournament: Autumn Cup
+
Shalimar
 
Name
HCap
1
Kassem Shafi
0
2
Edward Banner-Eve
2
3
Vieri Antinori
5
4
Nicolas Antinori
5
 
Total HCap:
12
Four Quarters Orange
 
Name
HCap
1
Emil Arber
-1
2
Charlie Scott
2
3
Benjamin Urquiza
5
4
Tom Morley
6
 
Total HCap:
12
Thu 17 Sep 5:00PM
Emlor
 v 
Shalimar
+
  Name HCap
1 Spencer McCarthy 1
2 Matt Perry 5
3 Nacho Gonzalez 6
4 TBA (0) 0
  Name HCap
1 Kassem Shafi 0
2 Edward Banner-Eve 2
3 Vieri Antinori 5
4 Nicolas Antinori 5
Thu 17 Sep 5:00PM
Teams :
Emlor
 v 
Shalimar
Tournament: Autumn Cup
+
Emlor
 
Name
HCap
1
Spencer McCarthy
1
2
Matt Perry
5
3
Nacho Gonzalez
6
4
TBA (0)
0
 
Total HCap:
12
Shalimar
 
Name
HCap
1
Kassem Shafi
0
2
Edward Banner-Eve
2
3
Vieri Antinori
5
4
Nicolas Antinori
5
 
Total HCap:
12
Fri 18 Sep 1:00PM
Winner League A v 2nd Group B/C
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Fri 18 Sep 1:00PM
Teams : Winner League A v 2nd Group B/C
Tournament: Autumn Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Fri 18 Sep 2:00PM
Winner League B/C v Either 2nd League A or 3rd Group B/C (Best Record)
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Fri 18 Sep 2:00PM
Teams : Winner League B/C v Either 2nd League A or 3rd Group B/C (Best Record)
Tournament: Autumn Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Fri 18 Sep 3:30PM
The next 4 best placed teams across Leagues & Groups
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Fri 18 Sep 3:30PM
Teams : The next 4 best placed teams across Leagues & Groups
Tournament: Autumn Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Fri 18 Sep 4:30PM
The next 4 best placed teams across Leagues & Groups
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Fri 18 Sep 4:30PM
Teams : The next 4 best placed teams across Leagues & Groups
Tournament: Autumn Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sat 19 Sep 12:00PM
Winner Group A/B v 2nd Group C/D
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sat 19 Sep 12:00PM
Teams : Winner Group A/B v 2nd Group C/D
Tournament: Farewell Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sat 19 Sep 1:00PM
3rd Group A/B v 4th Group C/D
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sat 19 Sep 1:00PM
Teams : 3rd Group A/B v 4th Group C/D
Tournament: Farewell Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sat 19 Sep 3:00PM
Winner Group C/D v 2nd Group A/B
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sat 19 Sep 3:00PM
Teams : Winner Group C/D v 2nd Group A/B
Tournament: Farewell Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sat 19 Sep 4:00PM
4th Group A/B v 3rd Group C/D
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sat 19 Sep 4:00PM
Teams : 4th Group A/B v 3rd Group C/D
Tournament: Farewell Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sun 20 Sep 11:00AM
Winner Match 3 v Winner Match 4
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sun 20 Sep 11:00AM
Teams : Winner Match 3 v Winner Match 4
Tournament: Autumn Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sun 20 Sep 12:30PM
Winner Match 3 v Winner Match 4
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sun 20 Sep 12:30PM
Teams : Winner Match 3 v Winner Match 4
Tournament: Farewell Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sun 20 Sep 2:00PM
Winner Match 1 v Winner Match 2
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sun 20 Sep 2:00PM
Teams : Winner Match 1 v Winner Match 2
Tournament: Autumn Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sun 20 Sep 3:30PM
Winner Match 1 v Winner Match 2
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sun 20 Sep 3:30PM
Teams : Winner Match 1 v Winner Match 2
Tournament: Farewell Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sat 05 Sep 4:00PM
TLC Polo - 0
Ridgebacks - 0
TLC Polo 0 - 0 Ridgebacks
Sat 05 Sep 3:00PM
Alcedo - 0
Los Hamblinos/Chaos - 0
Alcedo 0 - 0 Los Hamblinos/Chaos
Sat 05 Sep 12:00PM
Avenue 32.com - 0
Silver Fox - 0
Avenue 32.com 0 - 0 Silver Fox
Sat 05 Sep 11:00AM
Ausherra - 0
Combe - 0
Ausherra 0 - 0 Combe
Fri 04 Sep 6:00PM
Alcedo - 5
Avenue 32.com - 4
Alcedo 5 - 4 Avenue 32.com
Fri 04 Sep 4:30PM
Maiz Dulce - 4
DJ Cats - 5
Maiz Dulce 4 - 5 DJ Cats
Thu 03 Sep 5:00PM
Silver Fox - 6.5
Combe - 7
Silver Fox 6.5 - 7 Combe
Thu 03 Sep 4:00PM
Los Hamblinos/Chaos - 6.5
Ridgebacks - 3
Los Hamblinos/Chaos 6.5 - 3 Ridgebacks
Wed 02 Sep 3:00PM
Sea Breeze - 6
Todham - 4
Sea Breeze 6 - 4 Todham
Tue 01 Sep 5:00PM
Silver Fox - 4.5
Ridgebacks - 6
Silver Fox 4.5 - 6 Ridgebacks

Our Sponsors